Sprytne sztuczki na odchudzanie

Sprytne sztuczki na odchudzanie

Wielu ludzi marzy żeby stracić nadmiar kilogramów. Oczywiście nie obędzie się bez zdrowej diety i ćwiczeń… Na szczęście istnieją proste sztuczki, które pomogą nam uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Po pierwsze przed każdym posiłkiem starajmy się wypić szklankę wody. Dzięki temu nasz żołądek szybciej się zapełni, a my zjemy mniej. Po posiłku warto dokładnie umyć zęby albo użyć gumy bez cukru. Miętowy smak sprawi, że stracimy ochotę na dalsze jedzenie, szybciej poczujemy się syci.

Jeśli chodzi o posiłki, to warto jak najczęściej jeść świeże warzywa. Zawierają one mnóstwo witamin i mikroelementów. Dodatkowo w warzywach znajdźmy mnóstwo błonnika. Błonnik pęcznieje w naszych żołądkach i również daje uczucie sytości. Dodatkowo błonnik działa jak swoista miotełka, pomaga oczyścić nasz organizm z toksyn.

Możemy też pić odpowiednie napoje. Podstawą jest oczywiście woda beż żadnych słodkich dodatków. Naszą przemianę materii wspomogą zielona i czerwona herbata. Oczywiście należy pić je w umiarkowanych ilościach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *